[elfsight_facebook_chat id="1"]

Moderní webové stránky v roce 2022

Mít moderní a úhledné webové stránky, je v dnešní době velmi důležité. Budujete si nejen vaši vizitku podnikání, ale především vztah k zákazníkovi. Ti ocení přehlednost a jednoduchost moderních prezentací. Jde o Vaši vizitku, která funguje non-stop, jelikož jste stále na pomyslných očích zákazníka. Zároveň se snažíte nalákat zákazníky, i když Vaše provozovna není otevřena. Proto investice do vlastních webových stránek je bez pochyby jedna z těch nejlepších investic, kterou pro Váš růst můžete udělat. Také dáváte najevo, že to, co děláte, berete opravdu vážně.

Díky modernímu webu se na obchodním trhu Vaše provozovna neztratí i ve stínu větších firem. Tudíž kvalitní a moderní webovou prezentací můžete konkurovat daleko větším a známějším firmám ve Vašem i vzdáleném okolí. A to je ta krása, rovnoměrnost pro všechny, stejná pravidla pro větší i menší společnosti.

Zajímavosti:

  • Návštěvníkovi webu stačí pouze 0,2 sekundy na to, aby posoudil kvalitu Vašeho webu.
  • Téměř polovina uživatelů opustí webovou stránku, pokud se do 3 vteřin nenačte.
  • Pokud webová stránka nevypadá dobře na mobilním zařízení, tak valná většina návštěvníků webu se shoduje, že to na ně působí neprofesionálně ze strany firmy.

Z toho plyne, první dojem zákazníků je velice důležitý faktor ovlivňující využití Vašich služeb.

Nenechte zákazníky odrazovat nekvalitní prezentací. Zaujměte a využijte nejmocnějšího nástroje internetu 21. století!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.